emoce (nejen) ve firmě

Otevřené workshopy


Personalisté, marketéři a obchodníci jsou v rámci firmy často v první „palebné“ linii. Kdo jiný může za (ne)uspokojivé výsledky výroby nebo prodeje, než lidé, kteří vybírají vhodné pracovníky, komunikují s potenciálním zákazníkem a uzavírají obchody?

Zastavte se na chvilku. Možná právě teď prožíváte obavy, frustraci nebo se dokonce blížíte k vyhoření. Toho tlaku ze všech stran už je možná až moc – i když jste třeba zvyklí pracovat nadoraz.

Přijměte pozvání do otevřeného kruhu – na místo, kde v bezpečném prostředí můžete otevřeně mluvit o výzvách, které vás v rámci personalistiky, marketingu
a obchodu potkávají. Zde můžete sdílet své otazníky, naslouchat příběhům kolegů z jiných firem a vzájemně se inspirovat a podpořit.

A nejen to – díky inovativním koučovacím metodám získáte dovednost nahlížet
na pracovní výzvy novým pohledem. Zjistíte, že hledání řešení pro náročné otázky nemusí být provázeno nepříjemnostmi nebo stresujícími situacemi.

Vyberte si svůj stůl a přisedněte.

Workshopy pro firmy


Koncept gamifikace, aplikovaný v rámci otevřených workshopů pro firemní týmy, představuje inovativní přístup využívající herní prvky a principy her s cílem motivovat účastníky, zvýšit jejich angažovanost a podpořit jejich zájem o probíraná témata.

Během těchto otevřených workshopů se účastníci vydávají na nevšední cestu,
která jim umožní postupně poznat (a lépe pochopit) jak sami sebe, tak i své kolegy.

Gamifikace podporuje týmovou spolupráci a komunikaci. Účastníci jsou v rámci hry motivováni ke spolupráci, sdílení informací, vzájemné podpoře a vytváření strategií. To posiluje vazby v týmu a zlepšuje kooperaci při řešení úkolů a výzev.

Díky práci s asociací přesměrováváme pozornost od logických a dlouhodobě zavedených postupů, překračujeme hranice rutinního myšlení a otevíráme dveře inovativnímu řešení namísto tunelového vidění a slepého následování zaběhnutých postupů.

Naučte svoje lidi používat fantazii a kreativitu pro efektivnější řešení každodenních situací ve firmě. Dopřejte svým zaměstnancům, kolegům i manažerům nevšední zážitek, který otevře cestu ke zdravé komunikaci a skutečné spolupráci v týmu.

Firma jako království

Týmová kooperativní hra Cesta hrdinů

Kontakt